Milyen tudással gazdagodhatsz a Tárnoky Fodrásziskola egy éves képzésén?

2024. szept 27. | Újdonságok

Ha úgy érzed, hogy örömmel próbálnál szerencsét a fodrász szakmában, és kamatoztatnád a kreativitásodat, akkor érdemes hozzánk jelentkezni. Egy éves fodrász képzésen megszerezheted a tudást, aminek köszönhetően akár saját vállalkozást is indíthatsz.

Mire számíthatsz a fodrász oktatáson?

Betekintést nyerhetsz az alapvető hajápolási technikák alkalmazásába. Tanulhatsz a hajmosást, a balzsamozást, a pakolásokat illetően, valamint könnyen kiválaszthatod a megfelelő ápolási termékeket a különböző hajtípusok szerint. A hajvágási technikák elsajátítása, a hajfestéssel kapcsolatos tudnivalók, a hajformázás különböző alkalmakra mind a fodrász tanfolyam részét képezik.

A férfi ápolásra vonatkozó tudnivalók elsajátítása sem maradhat el. Külön figyelemre van szükség a borotválásnál, a szakáll ápolásánál, és a férfi frizurák elkészítésénél is.

Annak érdekében, hogy elégedett, visszatérő vendégeket tudj majd fogadni, elengedhetetlen a kommunikációs készségek fejlesztése, az ügyfélközpontú gondolkodás, a konzultáció. Mindezekre külön időt és figyelmet fordítunk fodrász iskolánkban, hiszen így válhat belőled sikeres fodrász.

A munkahelyi környezet megfelelő kialakítása, a kényelem, az esztétikus berendezés, a higiéniai előírások, a fertőtlenítés, az eszközök gondos kiválasztása és használata egyaránt lényegesek. Fontos, hogy minden szempontból eleget tegyél a szabályoknak és az igényeknek.

Miért jó döntés fodrász iskolánkban tanulni?

• Rövid idő alatt elsajátíthatod a szakmai ismereteket, így hamar elhelyezkedhetsz.
  • Rugalmas munkaidőre készülhetsz, így könnyen összeegyeztetheted a tevékenységedet a magánéleteddel.
  • Megvalósíthatod a kreatív ötleteidet, amelyekkel másoknak is segíthetsz.
  • Jól kereshetsz, és folyamatosan bővítheted a tudásodat újabb ismeretekkel.

Olyan szakmabelivé válhatsz, aki jól érzi magát munkavégzés közben, és örömmel teszi boldoggá a vendégeit. Eleget tehetsz az egyéni kéréseknek, megismerkedhetsz az aktuális trendekkel, és színesebbé varázsolhatod mások mindennapjait.

Tedd meg az első lépést a karriered felé, vedd fel velünk a kapcsolatot! Informálódj a fodrász képzési helyszínekről, és válaszd ki a legmegfelelőbbet!